Alpaca 3720 - ružová

Alpaca od Dropsu - nadčasový favorit z čistej a jemnej alpaky.

Cena
2,70 € 3,65 €
-26 %
2,25 € bez DPH
Dostupnosť:
Vypredané
ks
Kód tovaru:
Al-3720
Značka:
Hmotnosť:
0.05 kg
Bežná cena:
3,65 €
Vytlačiť SLEDOVAŤ PRODUKT

Drops Alpaca je nádherná priadza zo 100% lamej vlny - alpaky. Vlákna alpaky sú klasicky spriadané, no chemicky neošetrované. Pred samotným farbením neprechádzajú vlákna žiadnou zvláštnou úpravou - sú len vymývané a následne prejdú bežným farbiacim procesom. Ich prirodzené vlastnosti sú tak v plnej miere zachované a naviac tento postup podporuje ich tvarovú stálosť a zvýrazňuje štruktúru.

Priadza je spriadaná z 3 vlákien s jedným točením naviac pre zvýšenie jej povrchovej odolnosti. Je dostupná v širokej škále odtieňov, od farieb jasných až po tlmené a pastelové. Vo farebnici sú zastúpené takisto prírodné, nedofarbené odtiene a varianty zmiešané (mix) - tie vznikajú spojením dvoch či viacfarebných vlákien a sú spriadané neskôr v jedno vlákno s typickým viacfarebným "miešaným" efektom.

Z priadze Alpaca od Dropsu vzniklo množstvo krásnych a rôznorodých modelov, ktoré nájdete aj s návodmi v databáze Drops na www.garnstudio.com.
Úplety z tejto priadze sú ľahké a pohodlné, veľmi jemné a príjemné aj pri kontakte s holou pokožkou. Majú nenápadný, typický jemný lesk.

Made in Peru

Materiál: 100% alpaka
Gramáž a návin: 50g=167m
Ihlice: 2,5 - 3,5
Háčik: 2,5 - 3,5

Skúšobná vzorka: 10 x 10 cm = 23 ok x 30 radov.

Prať len v rukách, max. 30°C, nechať sušiť voľne rozložené. Vhodná pre plstenie.

Napíšte nám prosím svoju otázku.

Informácie o ochrane osobných údajov.