Lace 6410 - tyrkysová

Luxusná, tenučká zmes baby alpaky a morušového hodvábu.

Cena
3,85 € 5,50 €
-30 %
3,21 € bez DPH
Dostupnosť:
Vypredané
ks
Kód tovaru:
La- 6410
Značka:
Hmotnosť:
0.05 kg
Bežná cena:
5,50 €
Vytlačiť SLEDOVAŤ PRODUKT

Priadza Drops Lace je luxusnou zmesou 70% baby alpaky a 30% morušového hodvábu spletené do dvojvláknovej priadze. Dodáva sa v 50 g klbkách s priemerným návinom 400 metrov. Na bežný krajkový šál, či šatku tak postačia 2 klbká.

Oba druhy vlákien (alpaka aj hodváb) neprechádzajú pred samotným farbením žiadnou zvláštnou chemickou úpravou. Sú len vymývané a následne prejdú bežným procesom farbenia. Ich prirodzené vlastnosti tak zostávajú v maximálnej miere zachované a zdôrazňujeme aj ich tvarovú kvalitu a štruktúru.

Priadza Drops Lace patrí medzi tzv. "krajkové" priadze, a to v tom najlepšom zmysle slova - je tenučká, úžasne jemná a mäkká, predurčená na pletenie a háčkovanie ľahučkých šatiek, šálov, či plédov s filigránskymi krajkovými vzormi. Hoci sú tu doporučené tenké ihlice, pre väčšinu krajkových a ažurových vzorov je vhodnejšie použiť silnejšie ihlice, či háčik, aby kresba krajky lepšie vynikla. Hustota takýchto vzorov veľmi závisí na množstve dierok a vzdušnosti jednotlivých motívov, preto aj veľkosť ihlíc/háčika sa líši podľa typu použitého vzoru.

Farebnica priadze Drops Lace obsahuje jednofarebné, aj zmiešané farebné varianty (mix) - tie vznikajú spojením dvoch, či viacfarebných vlákien, ktoré sú spriadané ako jedno vlákno s typickým viacfarebným "miešaným" efektom.

Made in Peru
 

Materiál: 70% alpaka, 30% hodváb
Gramáž a návin: 50g=400 m
Ihlice: 3,5
Háčik: 3,5

Skúšobná vzorka: 10 x 10 cm = 23 ok x 30 radov.

Prať len ručne, max. 30°C, nechať sušiť voľne rozložené a vypnuté do požadovaných rozmerov.

Napíšte nám prosím svoju otázku.

Informácie o ochrane osobných údajov.