Novinky

Sada priadzí v darčekovom balení

Sada priadzí v darčekovom balení pre vášnivú pletiarku, či háčkarku.

Cena
15,90 €
13,25 € bez DPH
Dostupnosť:
Skladom  5 ks
ks
Kód tovaru:
S001
Hmotnosť:
0.8 kg
Vytlačiť SLEDOVAŤ PRODUKT

Obdarujte svoje kamarátky, mamy, sestry, švagriné, manželky, či známe, ktoré rady pletú, či háčkujú sadou priadzí v krásnom darčekovom balení. Krásne darčekové balenie poteší oko a obsah dušu a kreativitu :)


Sada obsahuje 6 kusov obľúbenej a univerzálnej priadze Jeans v kombinácií, ktorú si máte možnosť zvoliť - stačí napísať do poznámky čísla jednotlivých farieb podľa dostupnosti našich skladových zásob.

Ak neuvediete v poznámke želané odtiene, balíček vám bude vyskladaný vo farbách znázornených na fotke - t.j. ružová, biela, svetlozelená, žltá, sivá a svetlomodrá.
Priadza Jeans je univerzálna, je vhodná na čiapky, svetre, nákrčníky, ale aj na háčkované hračky, či rôzne iné doplnky. Touto priadzou určite nič nepokazíte.


Klbká sú uložené v elegantnej škatuľke s priesvitným vrchnákom a previazené stužkou - stužka na foto je ilustratívna. Stužku volíme podľa skladových zásob, ročného obdobia, prípadne nadchádzajúcich sviatkov (Veľká Noc, Vianoce). Je však vždy decentne zladená a balíček je elegantný a vhodný na darovanie pre akúkoľvek pletiarku, či háčkarku.


Touto sadou určite zabodujete a spravíte radosť!


Zloženie: bavlna, polyakryl, papier, plast, drevo

Napíšte nám prosím svoju otázku.

Informácie o ochrane osobných údajov.