05/2024 - Macrame kabelka

Predstavujeme vám našu prvú letnú bombu - májovú výzvu, ktorá vám zaručí, že toto leto budete neodolateľne žiariť a užijete si ho na maximum!

 
Táto výzva prebudí a podporí vašu ženskosť, jemnosť a podporí vašu prirodzenú krásu. Pretože každá žena chce žiariť. 

Tentokrát sa spoločne pustíme do tvorby neodolateľnej letnej krásky - kabelky s použitím techniky macrame.

Keďže si myslíme, že táto technika je dokonalá na rozprúdenie energie vo vašich dlaniach a srdciach a nepotrebujete k nej nič viac ako "len špagát".

Zároveň stále cítime, že máte voči tejto macrame technike veľký rešpekt, a preto vás chceme povzbudiť, aby ste sa do toho pustili s nami a prekonali tak svoje obavy. Pretože táto krásna kabelka bude vašim novým, dokonalým, letným doplnkom.
 

Stačí si zakúpiť náš balíček materiálu, ku ktorému dostanete detailné videonávody, pustiť sa do uzlíkovania a táto krásna kabelka bude vašim novým dokonalým letným doplnkom.;)

Balíček si môžete zakúpiť do 15.6.2024 (predĺžená výzva) a obsahuje:
  • 2 ks špagátov Veľkávlna 3mm (farba podľa našej aktuálnej dostupnej ponuky, zadajte prosím do poznámky),
  • retiazku a odopínateľné kovové krúžky na retiazku (strieborná, strieborno-čierna alebo zlatá, zadajte prosím do poznámky),
  • magnetické zapínanie,
  • inštruktážne videá k výrobe kabelky, ktoré budú zverejnené od 13.5.2024 na youtube alebo v súkromnej facebookovej skupine.
Nezabudnite do poznámky napísať, akú farbu špagátov si želáte a akú farbu retiazky - striebornú, čiernu alebo zlatú. V prípade, že nenapíšete farbu retiazku, doplníme ju podľa aktuálneho stavu, resp. podľa toho, aby komplet ladil.
 
 

NAJPREDÁVANEJŠIE

Jeans

Špagáty VEĽKÁvlna 5mm