Vitajte v eshope Svetové klbká!


Volám sa Lucia a eshop som založila na jeseň v roku 2015. Začínala som s pár klbkami u nás doma, jednou-dvoma značkami a postupne som sortiment rozširovala. Dnes mám v ponuke širokú paletu priadzí - bavlnené, bambusové, merinové, akrylové, atď, rôznej kvality a ceny, takže si každý zákazník vyberie to, čo preferuje. 

V sortimente mám stálice, no neustále objavujem a zabezpečujem aj nové priadze, či farby a tie, ktoré sa mi materiálovo, či pocitovo nepáčia, vyradím z ponuky. Priadze sa snažím sama aj vyskúšať, takže ak potrebujete radu, neváhajte ma kontaktovať.

Okrem pletacích priadzí nájdete u nás aj rozličné príslušenstvo k tvoreniu - háčiky, ihlice, gombíky, stuhy, nažehlovačky a iné komponenty na tvorenie. V súčasnej dobe pracujeme na otvorení kamennej predajne, ktorá bude na Mánesovom námestí 3 v Bratislave - Petržalke. 
Náš sortiment sa rozšíri aj o nite, zipsy, perlovky, mulinky, či háčkovaciu priadzu - do eshopu pribudnú dokonca ešte skôr ako otvoríme predajňu. Tovar sa snažíme odosielať do 24, max.48 hodín (kuriérom), takže veľmi rýchlo sa môžete tešiť z objednaného balíčku u vás doma.

A čo vyjadruje náš slogan "Svetový tovar od svetových výrobcov pre Vaše svetové tvorenie?"

  • náš tovar je SVETOVÝ, teda len ten najlepší. 
  • ponúkame kvalitný tovar od SVETOVÝCH výrobcov
  • a Vaše výrobky vyrobené z našich priadzí sú SVETOVÉ, jednoducho úžasné.

Tak verím, že si u nás vyberiete a budete spokojní ;)