Vitajte v eshope Svetové klbká!


Ahojte, volám sa Lucia a eshop som založila na jeseň v roku 2015. Začínala som s pár klbkami u nás doma, jednou-dvoma značkami a postupne som sortiment rozširovala. Dnes mám v ponuke širokú paletu priadzí - bavlnené, bambusové, merinové, akrylové, atď, rôznej kvality a ceny, takže si každý zákazník vyberie to, čo preferuje. 

V sortimente mám stálice, no neustále objavujem a zabezpečujem aj nové priadze, či farby a tie, ktoré sa mi materiálovo, či pocitovo nepáčia, vyradím z ponuky. Priadze sa snažím sama aj vyskúšať, takže ak potrebujete radu, neváhajte ma kontaktovať.

Okrem pletacích priadzí nájdete u nás aj rozličné príslušenstvo k tvoreniu - háčiky, ihlice, gombíky, stuhy, nažehlovačky a iné komponenty na tvorenie. 

Na jeseň roku 2018 sa mi podarilo otvoriť kamennú predajňu v Petržalke, na Mánesovom námestí. Okrem pletacieho/háčkovacieho sortimentu som zaradila do ponuky aj nite, gumy, zipsy, perlovky, mulinky, stuhy, čipky, kovovú galantériu, rôzne drobnosti nevyhnutné k tvoreniu a pančuchový tovar.
Medzičasom, ako sme sa rozrastali a ako ste nám prechovávali vašu priazeň sa galantérka rozšírila o nové posily - Martinku a naposledy o Silviu, ktoré sú moje neskutočné pomocníčky a veľmi mi pomáhajú.

Snažíme sa vám vždy poradiť s úsmevom a  vybaviť každú vašu požiadavku.
Tovar sa snažíme odosielať do 24, max.48 hodín (kuriérom), takže veľmi rýchlo sa môžete tešiť z objednaného balíčku u vás doma.

A čo vyjadruje náš slogan "Svetový tovar od svetových výrobcov pre Vaše svetové tvorenie?"

  • náš tovar je SVETOVÝ, teda len ten najlepší. 
  • ponúkame kvalitný tovar od SVETOVÝCH výrobcov
  • a Vaše výrobky vyrobené z našich priadzí sú SVETOVÉ, jednoducho úžasné.

Plánov na vylepšenia a nový tovar je mnoho, tak nám držte palce a zachovajte priazeň. Ak ste boli spokojní, povedzte to iným, ak ste mali výhrady, povedzte to nám a my sa pokúsime napraviť všetko k Vašej spokojnost ;).

Verím, že si u nás vždy vyberiete a budete spokojní ;)